Для студента. Міжнародні зв'язки

 

 • Починаючи з 2000 року, щорічно, кращі студенти кафедри (2 – 4 чол.) виборюють стипендію фонду Леонарда Ейлера (ДААД, Німеччина). Внаслідок, упродовж навчання у магістратурі при кафедрі вони одержують стипендію ДААД і закінчують магістерські роботи під час місячного стажування в одному з провідних університетів Німеччини (Університет Бохума, 2000 - 2003 р.р., Університет Дуйсбург-Ессена, 2004 – 2014 р.р.). По закінченні університету, найбільш успішні з таких випускників мають змогу продовжити навчання в аспірантурі (чи за докторськими програмами за рубежем) та по одержанні наукового ступеня кандидата наук (або Ph.D.) запрошуються на викладацьку чи дослідницьку роботу в кращі освітні та наукові заклади України та країн ЄС. (С. Щербина, McGill-університет, Канада; О. Примак – завідувач рентгенівської лабораторії Інституту неорганічної хімії, Університет Дуйсбург-Ессен, Німеччина; К. Лоза - асистент і Ph.D. - студентка в Університеті Дуйсбург-Ессен; М. Поляков – Інститут ім. Лейбніца, Росток, Німеччина; М. Набока – профільна фірма, Німеччина; та інші).

      Стипендіати ДААД 2014 - 2015 навчального року – студентка 5 курсу та асистент А. Гончаренко - у травні 2015 року поїдуть на наукове стажування в CeNIDE (Ценрт наноінтеграції та біоматеріалів) при університеті Дуйсбург-Ессена.

 • Наукові результати співробітників кафедри регулярно доповідаються на національних і міжнародних наукових форумах. Так, 6-10 вересня 2010 р. у Криму, с. Берегове, відбулася чергова міжнародна зустріч "Українсько-німецький симпозіум із фізики та хімії наноструктур і нанобіотехнологій". Учасниками симпозіуму були більше 200 осіб із України, Німеччини, Польщі та Литви. Серед аспірантів і молодих дослідників було проведено конкурс на кращу доповідь чи презентацію постера. Студентка 5-го курсу нашої кафедри Катерина Лоза, стипендіат фонду Леонарда-Ейлера (2009-2010 р. р.), була нагороджена дипломом першого ступеню за стендову доповідь "Зміна фазового складу зразків у процесі кристалізації апатиту".

  На фото:

   

   

   

  Німецька (Університет Дуйсбург-Ессена) та кафедральна групи дослідників, які співпрацюють у галузі фізики та хімії біоматеріалів із 2000 року, на симпозіумі (2010 р.).

   

  Молоді дослідники кафедри (зліва направо) пошукач А. Гончаренко, студентка 5-го курсу К. Лоза та ст. викл. Рохмістров Д.В. на симпозіумі (2010 р.).

 • Восени 2012 року співробітники кафедри були запрошені на черговий 4-й німецько-український симпозіум "Фізика та хімія наноструктур і нанобіотехнологія 2012" (18-20 вересня 2012 р., Ільменау) та ХХІІІ міжнародну конференцію з біоматеріалів у медицині у Польщі (10-13 жовтня 2012 р., Ритро). Проф. З. Зиман входив до складу наукового комітету симпозіуму в Німеччині та на обох форумах виступив із оглядовою доповіддю. Ст. викладач Рохмістров Д.В. зробив секційну доповідь, яка викликала значний інтерес. Першою премією серед молодих дослідників було відзначено асистента кафедри Гончаренка А.В., стипендіата програми Л. Ейлера 2011 - 2012 р.р., за секційну доповідь "Функціональні градієнтні кераміки з натрій-вмістних фосфатів кальцію".
     
 • 30 серпня - 3 вересня 2015 р. у Кракові (Польша) відбудеться 27 Європейська конференція з біоматеріалів. Ссекційні та стендові доповіді разом із німецькими колегами на конференції зроблять проф. Зиман З.З., доц. Рохмістров Д.В., доц. Ткаченко М.В. і ас. Гончаренко А.В.

  17 - 22 вересня 2015 р. у Києві відбудеться 5-й Українсько-німецький симпозіум із питань наноструктур і біоматеріалів. Із оглядовою доповіддю на ній виступить проф. Зиман З.З. і з секційними та стендовими - доц. Рохмістров Д.В., доц. Ткаченко М.В. і ас. Гончаренко А.В.

  На фото:

   

   

   

  Група дослідників із Німеччини, України та Росії, які співпрацюють у галузі біоматеріалів, на симпозіумі в Ільменау (вересень 2012 р., Німеччина).

   

  Доповідь асистента
  Гончаренка А.В. на симпозіумі в Ільменау. (вересень 2012., Німеччина)

 • Updated 19.01.18
  З історії кафедри | Співробітники кафедри | Наукова діяльність | Прикладні розробки |Навчальні програми | Для студента | Для абітурієнта | Контакти
  © 2009 . Webmaster Roman.V.Shurinov